Sudocrem Sivilce Tedavisi Sudocrem Nasıl Tedavi Edilir?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Sudocrem Sivilce Tedavisi Sudocrem Nasıl Tedavi Edilir?

Sudocrem sivilce tedavisi, Sudoclem aslında bir pişik kremidir. Sudocrem bebekler için kullanılan bir pişik kremi olarak üretilmiştir. Zira çok iyi bir pişik kremi olmasının yanı sıra büyük olasılıkla tesadüfen sivilceli yüze de sürülerek, sivilceleri ve izlerini yok ettiği görülmüştür. Sivilce tedavisinde de kullanılan bu krem, özellikle daha önceden geçmiş ama izi kalmış sivilce lekelerine çok etkisinin olduğu kullanıcılar tarafından görülmüştür. Sudocrem yeni çıkan sivilceleri engellediği de görülmüştür. Sivilcelerin yanı sıra yüzdeki diğer siyah lekelere ve güneş lekelerine de iyi geldiği söylenmektedir.

Sudocrem nasıl kullanılır?

Maske şeklinde yüze geceleri sürülerek uygulanır. Gece yatmadan önce sivilceli yüz iyice temizlendikten sonra kalın bir tabaka olarak yüze sürülür. En az 3-4 saat yüzde kalması gereklidir. Etkisini yaklaşık 4-5 günde göstererek sivilcelere ve izlerine fayda sağladığı kullananlar tarafından belirtilmektedir. Tedavi süresi genel olarak 20-25 gündür. Sivilceler çabuk giderse kremi kullanmayı sonlandırabilirsiniz.

Sudocrem kremin yan etkileri var mıdır?

Sudocrem krem bebeklerin için üretilmiş bir bakım kremi olduğundan, sizlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz, herhangi bir yan etkisi yoktur. Krem yapısı gereği çok kalın ve yoğundur katı bir pudraya benzeyen yapıdadır, bu sebepten sabahları yüzün mutlaka yıkanması gerekmektedir. Kokusu rahatsız edici değildir, çünkü bebekler için üretildiğinden keskin bir koku olmaz. Hassas ciltlere de uygulanabilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur her insanda aynı başarıyı sağlayacak diye düşünülmemelidir. Bu tarz kremler herkeste aynı başarıyı göstermeyebilir, ancak genellemede iyi bir kremdir ve güzel sonuçlar verir. Bu krem yaklaşık Bin dokuz yüz otuzlu yıllardan beri üretimi yapılmaktadır. Sivilce sorunu olanların kullanmalarını tavsiye edebiliriz. Çünkü her eczanede rahatlıkla bulunabilir. Fiyatı ise piyasadaki pahallı kremlere nazaran daha uygun fiyatlıdır. Her bütçe kremi rahatlıkla alabilir.

Sudocrem Sivilce Tedavisi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Bağırsak Kanseri Tedavisi

Bağırsak Kanseri Tedavisi

Haber Bülteni

Güncel

Karaciğer Kanseri Tedavisi

Karaciğer Kanseri Tedavisi

Güncel

Bebeklerde Diş Eti İltihabı Tedavisi

Bebeklerde Diş Eti İltihabı Tedavisi

Güncel

Safra Kesesi Taşı Bitkisel Tedavi

Safra Kesesi Taşı Bitkisel Tedavi