Akciğer Kanseri Bitkisel Tedavi
15 Mayıs 2024

Akciğer Kanseri Bitkisel Tedavi

Akciğer kanseri bitkisel tedavi; Canlılarda akciğer oksijen sağlayan bir organdır. Vücudumuzdaki her organımız hücrelerden meydana gelmektedir. Akciğer kanseri, yapısal olarak normal akciğer dokusunda bulunan hücrelerin ihtiyaçları dışı kontrolsuz bir şekilde çoğalarak akciğerin içerisinde tümör oluşturmasıdır. Eğer akciğerde bulunan bu kütle teşhis edilmez ise tümör büyüyerek çevresindeki diğer organlara da yayılır. Bu hastalığın erken teşhisi için hasta normalde herhangi bir belirti göstermez. Çok sigara kullanan buna bağlı olarak kronik bronşiti olan birisi, balgam şikâyeti, mevsimsel öksürük, balgamda kan görülmesi, artan nefes darlığı ve sırttan kürek kemiklerinin arasına oradan omuzlara yayılan batıcı göğüs ağrıları mevcut ise kanser hastalığı için şüphelenilmesi gerekir. Akciğer kanseri bitkisel tedavisi için bazı ünlü doktorların bitkisel tedavileri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları;

İbrahim Saraçoğlu akciğer kanseri bitkisel tedavisi nasıl yapılır?

İbrahim Saraçoğlu, akciğer kanseri üzerinde yoğun çalışmaları söz konusudur. İbrahim Saraçoğlu'nun akciğer kanseri bitkisel tedavisi ile kanseri önleyen ve tedavi eden kürlerinin arasında mucizevi ısırgan ve ebegümeci bitkisel kürünü bulunmaktadır.

Kürün nasıl yapılır?

Yarım litre suyu kaynatılır ve kaynamış olan suyun içerisine beş gram ısırgan, beş gram ebegümeci eklenir. Sonrasında tencerenin ağzı kapatılır. Kısık ateş ile dört dakika kaynatılır. Devamında kaynamış olan ısırgan ve ebegümeci süzülür ve ılıması beklenir. Ilımış olan suyumuzu aç karna bir çay bardağı tüketilmesi gerekir. Aç karna tüketilen ısırgan ve ebegümeci suyunun arkasından yemek yenmemelidir. Yemeği yirmi dakika geçtikten sonra yenilmelidir. Bu kürü haftada üç veya dört gün uygulanmalıdır. Akciğer kanserini önleyen ısırgan ve ebegümeci kürünün, bir ay boyunca, haftada dört veya üç gün uygulanması gerekmektedir. Akciğer kanseri bitkisel tedavisinden biri olan bu kürü yıl içerisinde en az iki defa uygulanması lazımdır. Eğer akciğer kanseri taşıyan bir hasta kullanacak ise bu kürü üç ay boyunca hiç ara vermeden kullanmalıdır. Isırgan ve ebegümeci kürünü günde bir su bardağı olarak içilmelidir. Üç ayın tamamlanmasından sonra ısırgan ve ebegümeci kürüne on beş gün ara verilmelidir. Bu aradan sonra akciğer kanseri hastaları kürü bir üç ay daha devam etmelidir. Fakat ikinci üç ayda kürün bir gün ara ile bir su bardağı ısırgan ve ebegümeci suyunun içilmesi önerilmektedir. İkinci üçüncü ayın bitmesinden sonra ise akciğer kanseri bitkisel tedavisiden biri olan bu kürü hastalar tarafından zaman zaman uygulanmalıdır. Özellikle bu kürü kullanılacak kişiler için İbrahim Saraçoğlu'nun önermiş olduğu ebegümeci ısırgan suyunu hazırlarken, iki bitkinin de eşit miktarda olması gerekmektedir. Isırgan bitkisi kurutulmuş ise ebegümeci de kurutulmuş olmalıdır. Isırgan taze ise ebegümeci de taze olması gerekmektedir. Bitkilerden birinin taze diğerinin kuru olması önerilmemektedir. Akciğer hastaları bu kürü uygularken mutlaka doktorlarının verdiği ilaç ve tedavi yönteminde uygulamalıdır. Ayrıca ısırgan ve ebegümecine alerjinizin olup olmadığını hekiminizle konuşarak öğrenmeli ve ona göre uygulamalısınız.

Ömer Coşkun akciğer kanseri bitkisel tedavisi nasıl yapılır?

Herbalist Doktor Ömer Coşkun önermiş olduğu akciğer kanserine iyi gelen bitkiler şunlardır;
  • Kuru üzüm ile çekirdekleri ezilerek yenilecek
  • Taze üzüm mikserde çekilerek yenilecek
  • Siyah çekirdekli üzüm 1 yemek kaşığı sabah ve akşam yenilenecek
  • Taze ısırgan otu yenilebilir. Fakat ısırgan bitkisi havadaki egzoz gazlarını çeken bir bitki olduğu için dağlardan toplanan taze ısırganlar faydalı olabilir. Şehirde yetişen ısırgan bitkisi yerine tohumun yenmesi daha faydalıdır.
  • Pikognol çam kabuğu, Kan değerlerini normale getirdiği için iyileşmeye yardımcı olmaktadır. Sabah ve akşam yenilerek tüketilmesi tavsiye edilmektedir.
  • Akciğer kanseri bitkisel tedavi için astraganus, miritilin, kudret narı, yoğurt otu, çingevenli çay, 40 kilit otu çayları her gün tüketilmelidir.

Akciğer Kanseri Bitkisel Tedavi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Diş Eti Kanaması Tedavisi

Diş Eti Kanaması Tedavisi