Bioenerji ile Tedavi Bioenerji ile Tedavi Nasıl Yapılır?
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Bioenerji ile Tedavi Bioenerji ile Tedavi Nasıl Yapılır?

Bioenerji ile tedavi, Bioenerji tedavisi fiziksel, duygusal, ruhsal ve zihinseldir. Bioenerji uzmanının kozmik olan enerji akımını yüksek değerlerde toplayıp pozitif enerjiyi seans alan kişinin vücuduna aktarmak suretiyle insan vücuduna yeniden ayar vermesi olayıdır. Bioenerji uzmanı kişinin rezonansını artmasına katkı sağlar. Bioenerjide bölgeye uygulanan bir şifa yoktur. Hasta olan kişi bioenerji uzmanına hangi şikâyetle gitmiş olursa olsun, bioenerji uzmanı müracaat eden kişinin her zaman bedeninin tümüne enerji verir. Ayar verme olayı böyle gerçekleşir.

Bioenerji ile tedavi nasıl yaplır? Bioenerji ile tedavi seans olarak yapılmaktadır. Müracaat eden kişi masaj masasına uzanır ve el değmeden seans olur. Bioenerji uygulaması dokunmadan gerçekleştiği için kişiye bir zararı bulunmamaktadır. Bioenerji uzmanı vücudun 20-30 cm uzağında dokunmadan; avuç içlerine kişinin bedenine gerekli olan pozitif enerjiyi gönderir ve bu yapılan bölgeden içeri doğru giderek iyice yayılır ve bedenden dışarı negatif olan enerjinin atılımı gerçekleştirilir. Böylece beden sonsuz ve sağlıklı sistemini tekrardan kurar. Kişinin bedeninde rahatsız olan bölgesinde bir ısı artışı ve küçük titreşimler oluşur. Bioenerji uzmanı meydana gelen bu küçük titreşimlere enerji akordu yaparak ısının düşmesini sağlar. Rahatsız olan kişi bedeninde rahatsız olan yerde soğuma, ısınma, uyuşma ve karıncalanma olarak hisseder. İyileşmenin en iyi yollarından biri de beklenti ve sonuca bağlı kalmaksızın bir umut içerisinde olmaktır.

Bionerji ile tedavi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bioenerji ile tedavide şifa isteyen kişi, bioenerji uzmanı ve evrenin şifası birleşirler. Seans boyunca şifa yaşanır. Bioenerji bedeni ruhsal, zihinsel ve fiziksel olacak şekilde dengelenme yapıldığı için kişinin öfkeleri, üzüntüleri, kırılganlıkları ve diğer alışkanlıklarında da değişimler gözlenmektedir. Tedavi yaptıran kişilerin tedavi anlarında bedeninde hareketlenmeler, ısınma, soğuma, nabız artışı, uyuşma ve kan akışının yapılan yer üzerinde artması canlı ve renkli ışıklar hissetmektedir. Çoğu kişide ise tedaviden sonra rahatsız olan bölgedeki ağrıların aniden iyileştiği görülür. Tedavi esnasında evrenin karar verdiği mükemmel zekâsının, karar verdiği şekilde, karar verdiği şifa olur. Bioenerji tedavileri, bioenerjinin dengede tutulması ve negatif enerji sorunlarının giderilmesi için en az 3 seans yapılması gerekmektedir. Seanslar birbirini takip etmelidir ve art arda günlerde olmalıdır ve günde sadece bir kez yapılmaktadır. Tedavi gören kişinin rahatsızlığına göre seans artar. Rahatsızlık görülmeyen kişilere de kişisel ve çevresel negatiflerden ve ileride doğabilecek rahatsızlıklardan korunmak adına enerji tedavi seansı yapılır. Bioenerji uygulaması sonunda, kişinin hayata bakış açısı ve tedavi gören hastanın farkındalığı değişir.

Bioenerji İle Tedavi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

İneklerde Mastitis Tedavisi

İneklerde Mastitis Tedavisi

Haber Bülteni

Güncel

Hamilelikte Uçuk Tedavisi ve Tedavi Yöntemleri

Hamilelikte Uçuk Tedavisi ve Tedavi Yöntemleri

Güncel

Alkol Tedavisi Alkol Bırakma Seansları

Alkol Tedavisi Alkol Bırakma Seansları

Güncel

El Ayak Hastalığı Tedavisi

El Ayak Hastalığı Tedavisi