Erken Boşalma Bitkisel Tedavi
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Erken Boşalma Bitkisel Tedavi

Erken boşalma bitkisel tedavi, erkekteki boşalma zamanının denetlenememesine karşı tedbirleri içermektedir. Erkek partnerinin orgazm olmasından önce boşalması olarak tanımlamaktadır. Çabuk boşalma sorunu olan erkekler tekrar ilişkiye erkenden boşalma kaygısıyla başlamakta bu da boşalmanın kontrolünün daha fazla kaybolmasına neden olmaktadır. Böylelikle erkekte bir zaman sonra cinselliğe karşın isteksizlik ve sertleşme sorunları da gelişebilmektedir.

Alternatif tıp, çağdaş tıbbın paralelinde kişilerin sağlığa kavuşması amaçlı tatbik edilen çok fazla tedavi türünün ismidir. Benzer sürede bunun için tamamlayıcı tıpta denir. Modern tıbbın, teknolojinin de devreye girmesiyle geldiği noktayı her birimiz biliyoruz. Hastalıkların teşhisinde ve tedavisinde çağdaş tıbbın ne derece başarılı olduğu bir gerçektir. Çağdaş tıbbın çabuk gelişmesine ve ulaştığı noktaya nazaran birtakım sıhhat sorunlarına çare bulamaması malum bir gerçektir.


Alternatif Tıp Çözümleri ve Erkenden Boşalmayı Engelleyen Bitkiler

 • Bal ile mentol karıştırılır, cinsel ilişkiden 3-5 dk önce penise sürülür. Bu, erkeğin basit sertleşmesini ve geç boşalması olanağı sağlar. Mentolde yer alan ferahlatıcı serinlik ise partnerinizin ilişkiden ekstra zevk almasını sağlayacaktır.
 • 200 gram. Bal, 100 gram dövülmüş turp tohumu ile karıştırılır sabahları ve akşam birer kahve kaşığı yenilir. Bu karışım boşalmayı geciktirecektir.
 • Yaban sümbülü yapraklarından 5-6 tanesini bir bardak suda 1-2 dk kaynatın, belli bir zaman soğuduktan sonra içilir. Bu sizin sinirlerinizi gevşetecek ve rahatlamanızı sağlayarak erken boşalmayı geciktirecektir.
 • Melisa, Sarı kantaron benzeri natürel rahatlatıcı bitki çaylarını içerseniz, sinirsel sisteminiz rahatlar ve oldukça başarılı bir cinsel temas sağlarsınız.
 • Bunlar gibi pek çok şifalı bitki formülleri bulunur. Kişilere ve kullanım sıklıklarına yönelik farklı neticeler verebilir.
 • Bazı besinlerin karındaki doyurmanın yakınında afrodizyak etkisi de yer alıyor. Birtakım sebze, meyve ve bitkiler yenildiğinde ruhu ve cinsel talebi besliyor. Bu tür yiyecekler, cinsel isteksizlik cilt ve birtakım ruhsal durumlardan meydana gelen erkenden boşalmanın rehabilitasyonu amaçlı yararlıdır.

Erken boşalma bitkisel tedavi amaçlı faydalı bitkiler


Zencefil: Zencefil beden sıcaklığını artırarak, kan dolaşımını rahatlatır. Bu baharatı tüketmek penise giden kan akışını artırarak daha uzunca süre ereksiyon ve geç boşalma olanağı sağlar. Yarım kaşık toz zencefil ve yarım kaşık balı bir bardak ılık süte ekleyip, her gece yatmadan tüketilir.

Soğan: Yeşil soğan tohumları afrodizyak tesiriyle, cinsel kapasiteyi artırıp, sabah boşalmayı denetim etmeye destekçi olabilmektedir. 1 çorba kaşığı yeşil soğan tohumunu bir bardak su ekleyin. İyice karıştırın ve yemekten önce bu tüketilir. Bu içecek erkenden boşalma denetimi amaçlı gücünüzü artırır. Düzenli olarak beyaz soğanı tüketmek de derdinize deva olabilmektedir.

Bamya: Bamya tozu da erkenden boşalma amaçlı bitkisel çözümlerdendir. 10 gram bamya tozunu bir su bardağı ılık süte ekleyin, içerisine 2 orta boy kaşık şeker katarak, her gece bu karışımı tüketiniz. Bir ay süresince hazırlanan içeceği aynı ritimde tüketmeye devam etmek erkenden boşalma sorununuza şaşırtıcı ve çabuk bir pozisyonda deva olacaktır.

Sarımsak: Çiğ sarımsak erken boşalma bitkisel tedavi ve erkeklerin içinde bulunduğu diğer cinsel sıkıntılar amaçlı şifalı bitkilerdendir. 2-3 diş sarımsağı küçük minik kesip, altını çizen hap benzeri yutun. Sarımsak erektil disfonksiyon azaltır, erkenden boşalmayı engeller.

Erken Boşalma Bitkisel Tedavi Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Çocuklarda Sinüzit Tedavisi

Çocuklarda Sinüzit Tedavisi

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Psikolojik Tedavi Psikolojik Nasıl Tedavi Edilir?

Psikolojik Tedavi Psikolojik Nasıl Tedavi Edilir?

Polikistik Over Bitkisel Tedavi

Polikistik Over Bitkisel Tedavi

Neurofeedback Tedavisi Neurofeedback Nasıl Tedavi Edilir?

Neurofeedback Tedavisi Neurofeedback Nasıl Tedavi Edilir?

Tsh Yüksekliği Tedavisi

Tsh Yüksekliği Tedavisi

Nöral Tedavi Nasıl Tedavi Edilir?

Nöral Tedavi Nasıl Tedavi Edilir?

Düşük Ayak Nasıl Tedavi Edilir?

Düşük Ayak Nasıl Tedavi Edilir?

Düşük Ayak Tedavisi: Ayağın yukarı kaldırılamaması durumudur (Talipes). Ayak bilek eklem yerinden, gevşek bir şekilde sarkar. Çoğunlukla, ayak bileği eklemini sinirle[...]

Klomen Tedavisi Klomen Nasıl Tedavi Edilir?

Klomen Tedavisi Klomen Nasıl Tedavi Edilir?

Klomen Tedavisi, Klomen kısırlık tedavisinde kullanılan ilaçla yumurtlama tedavisidir. Klomen tedavisi; açıklanamayan kısırlık, ovulasyon (Yumurtlama) bozukluğu ve polik[...]

Okb Tedavisi Okb Nasıl Tedavi Edilir?

Okb Tedavisi Okb Nasıl Tedavi Edilir?

Okb Tedavisi, Bir rahatsızlık olan (OKB), obsesif-kompülsif bozukluk insanları tekrarlanan düşünceler ve davranışlar döngüsüne hapseden ve kısıtlayan bir hastalıktı[...]

Bebeklerde Farenjit Nasıl Tedavi Edilir?

Bebeklerde Farenjit Nasıl Tedavi Edilir?

Bebeklerde Farenjit Tedavisi, geçirmede en keskini antibiyotiktir. Farenjit, ağız ve burun boşluğunun arka kısmında ve bademciklerin bulunmuş olduğu kısımda oluşan ilti[...]

Şizofreni Tedavisi Şizofreni Nasıl Tedavi Edilir?

Şizofreni Tedavisi Şizofreni Nasıl Tedavi Edilir?

Şizofreni tedavisi, Şizofreni kişinin düşüncesini, hareketlerini, duygularını ifade şeklini, gerçeği algılamasını çarpıtan ve kişinin diğer insanlarla ilişkileri[...]

Instagram

 • galeri1
 • galeri2
 • galeri3
 • galeri4
 • galeri5
 • galeri6